Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri ka gati projektin e ri, ja kur lansohet

Dafina Zeqiri ka gati projektin e ri, ja kur lansohet

“Alo”, mban titullin kënga e re e Dafina Zeqirit.

Pas bashkëpunimeve të suksesshme që solli me Noizyn dhe Lumi B, Dafina edhe këtë herë vjen në duet me DJ Geek, shkruan lajmi.net.

Projekti i tyre i ri “Alo”, pritet të lansohet sonte në orën 00:01 ku Zeqiri e ka publikuar një insert të klipit.

“00:01”, është mbishkrimi që ia ka vënë videos.

Presim të shohim çfarë do na sjellin dyshja e famshme.

View this post on Instagram

0 0 : 0 1

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on