Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri ”konfirmon” ndarjen nga i dashuri dominikan

Dafina Zeqiri ”konfirmon” ndarjen nga i dashuri dominikan

Ka kohë që po flitet për një ndarje të mundshme mes Dafina Zeqirit dhe dominikanit Jose dhe me këtë foto e ka konfirmuar në njëfarë mënyre një gjë të tillë.

Dyshja ishte në lidhje gjatë kohës sa Dafina Zeqiri jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ishte zhvendosur për të nisur një karrierë ndërkombëtare, mirëpo qe një kohë të gjatë atë nuk e kemi parë tek publikon foto të përbashkëta me Jose-n, shkruan lajmi.net.

“Statusi im i fundit i lidhjes”, shkruan Dafina në fotot teksa shihet dora e një njeriu të kapur me një dorezë plastike të mbushur me ujë.

Kjo ishte edhe njëfarëlloj konfirmimi se Duffye është tashmë ‘single’.