Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri me fustan transparent dhe poza seksi në plazh

Dafina Zeqiri me fustan transparent dhe poza seksi në plazh

Këngëtarja më e përfolur dhe më e pëlqyer në estradën tonë ka publikuar disa foto në instagram ku shfaqet tejet seksi, shkruan GazetaAlo. 

A ngjan trupi i saj me peisazhin që ka mbrapa saj?

Ajo shfaqet me një fustan transparent të artë, dhe me poza në plazh, ku i del në pah konstrukti i saj perfekt i trupit. GazetaAlo.