Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri na çmend me ndryshimin e ri të flokëve

Dafina Zeqiri na çmend me ndryshimin e ri të flokëve

Këngëtarja, Dafina Zeqiri nuk e ka problem të ndërrojë stilin e flokëve.

Tashmë, pothuajse të gjitha stilet e flokëve i ka provuar dhe në secilin prej tyre duket për mrekulli, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, Zeqiri tërhoqi vëmendje me flokë të gjata dhe balluke, stil ky që i shkon tejet shumë këngëtares tonë.

Por, nuk mund të themi që nuk ka ndryshuar pasi edhe reagimet e fansave në rrjetet sociale ishin të llojllojshme.

Dafina është duke punuar në projekte të reja ku shumë shpejt pritet të publikojë këngën e re.