Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri provokon me gjuhë në Instagram

Dafina Zeqiri provokon me gjuhë në Instagram

Dafina Zeqiri e ka nxjerrë gjuhën dhe i ka provokuar keq ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon fuqishëm t’i provokoj ndjekësit e saj të shumtë, shkruan lajmi.net.

Derisa dje tregoi vithet në një video kësaj radhe ka zgjedhur që të provokoj me gjuhë jashtë.

Pas kthimit nga Amerika, ajo ka filluar të bëhet akoma më aktive edhe në publikimin e projekteve muzikore.

‘’Alo’’ titullohet e fundit në duet me Dj. Geek.