Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri publikon foto me nënën e saj

Dafina Zeqiri publikon foto me nënën e saj

Tashmë disa vite është në skenën tonë, Dafina Zeqiri është ajo këngëtarja që bëri bujë me stilin e saj të veçantë, shkruan GazetaAlo.

Ajo është një prej artistëve më të përfoluara në estradën tonë.

Dafina Zeqiri është mjaft aktive në rrjete sociale, dhe së fundmi ka publikuar një fotografi me nënën e saj Melihate Zeqiri.