Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri publikon këngën ‘ROFE’

Dafina Zeqiri publikon këngën ‘ROFE’

Fenomeni më i përfolur i estradës tonë, Dafina Zeqiri, sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaAlo.

Dafina sot ka lansuar këngën e saj më të re ‘Rofe’ , të cilën e kthen Dafinën në stilet e saj më të vjetra zhanrore.

Publikut i kishte munguar Dafina e vjetër, dhe tashmë pritet që kënga të merr suksesin e merituar./GazetaAlo/

Për më shumë ndiqni këngën: