Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri së shpejti me këngë të re

Dafina Zeqiri së shpejti me këngë të re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri është duke punuar në këngë të re që pritet të lansohet së shpejti, shkruan lajmi.net.

“Unë ty s’të du më…… #aemanmen së shpejti”, ka shkruar Zeqiri.

“Alo”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga Dafina me Dj Geek dhe deri më tani numëron afro 6 milionë shikime në kanalin, YouTube.

Presim të shohim se çfarë do na sjellë tani.

 

 

View this post on Instagram

 

Unë ty s’të du më…… #aemanmen coming soon.

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on