Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri vjen me një ndryshim të radhës

Dafina Zeqiri vjen me një ndryshim të radhës

Dafina Zeqiri ka ndryshuar dukje. Kështu së paku duket në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

Nga Tirana, Dafi shfaqet me flokë të gjata dhe me balluke.

Komentet e fansave duken përgjithësisht pozitive nga ky ndryshim, duke e quajtur se është kthyer Dafina e vjetër.