Fjalë Kyçe

Dagz apo Einxhel, ky është i eliminuari i dytë për sonte në Big Brother VIP

Dagz apo Einxhel, ky është i eliminuari i dytë për sonte në Big Brother VIP

Tani, Xheisara dhe Egzona ishin të nominuarit e kësaj të marte.

Xheisara ishte më pak e votuara dhe u eliminua nga shtëpia e BBV-së.

Produksioni kishin njoftuar që sonte do të ndodhin dy eliminime, gjë që banorët nuk e dinin.

Pasi ka kryer me sukses misionin nga produksioni ishte Beatrixa ajo që filloi zinxhirin e shpëtimit.

Dy të fundit që mbetën në zingjir ishin Dagz-i dhe Einxheli, shkruan lajmi.net

Mes çiftit është Dagz-i që la shtëpinë e Big Brother VIP duke hequr dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh.

Të dy ishin eleminuar edhe më parë por që kishin vazhduar lojën për të dytën herë me anë të biletave kthyese.