Fjalë Kyçe

Dalin pamje nga dasma e Jonidës dhe Besnikut

Dalin pamje nga dasma e Jonidës dhe Besnikut

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi sot kanë lidhur martesë.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi dashurinë e tyre disa vjeçare sot kanë kurorëzuar me martesë ku kanë mbajtur edhe një aheng me shokët dhe familjarët, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë zgjedhur një nga resortet në Golem për ta mbajtur dasmën ku ndër të ftuarat ishte edhe Olta Gixhari e cila ndau një video të Jonidës dhe Besnikut duke vallëzuar.

Përveç Oltës një tjetër këngëtare është e pranishme në këtë natë të veçantë për Jonidën bëhet fjalë për miken e saj Elvana Gjatën.