Fjalë Kyçe

Dalin pamjet e aksidentit në Duhël ku humbën jetën tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Duhël të Suharekës, kanë vdekur tre persona.

Kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i policë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Ndërsa pamje nga vendi i ngjarjes janë publikuar në rrjete sociale ku shihet se iksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe veture të tipit “Golf 7”.

Aksident i tmerrshëm në Duhël! Tre të vdekur: 2 nga Prishtina dhe 1 nga Lipjani.

Gepostet von Theranda Post am Samstag, 16. März 2019