Fjalë Kyçe

Dalin pamjet e aksidentit në Duhël ku humbën jetën tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Duhël të Suharekës, kanë vdekur tre persona.

Kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i policë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Ndërsa pamje nga vendi i ngjarjes janë publikuar në rrjete sociale ku shihet se iksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe veture të tipit “Golf 7”.

https://www.facebook.com/TherandaPost/videos/244907936309856/