Fjalë Kyçe

Daut Haradinaj takohet me Bleron (FOTO)

Daut Haradinaj takohet me Bleron (FOTO)

Kandidati për Kryetar të Prishtinës nga AAK-ja, Daut Haradinaj është takuar sot me Bleron dhe vëllanë e tij Burimin.

Haradinaj postoi një fotografi në rrjete sociale, poshtë së cilës shkroi: “Sot pata kënaqësinë të takoj këngëtarin dhe mikun tim Bleron dhe vëllain e tij Burimin, që njihet në Skandinavi për angazhimin në sektorin e gastronomisë. Falemnderit Blero për mbështetjen!”.

Poshtë këtij postimi, Blero i la një koment dhe tha se nuk ka asnjë pikë dyshimi në rrugëtimin e tij të ri, njofton Klan Kosova.