Fjalë Kyçe

Debati për kazinotë dhe lojërat e fatit kthen në Kuvend Listën Serbe

Debati për kazinotë dhe lojërat e fatit kthen në Kuvend Listën Serbe

Debati për kazinotë dhe lojërat e fatit pas katër muajsh i ka kthyer në Kuvend, deputetët e Listës Serbe.

Kuvendi i Kosovës, është duke mbajtur një seancë të jashtëzakonshme për këtë çështje, shkruan Gazeta Alo.

Kjo seancë mbahet për mbylljen e lokaleve të lojërave të fatit dhe bastoreve, pasi për pak ditë, dy persona gjetën vdekjen në kazino./Gazeta Alo/