Fjalë Kyçe

Dedikimi i Adrola Dushit për të birin

Dedikimi i Adrola Dushit për të birin

Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, përmes së cilës i kushtoi fjalë zemre të birit, shkruan lajmi.net.

“I kërkova Zotit të më dërgonte një mashkull që do të më donte përgjithmonë, ai më dha një

djalë”, ka shkruar ajo.

Pas këtyre fjalëve, ajo ka postuar edhe disa imazhe, në të cilat shfaqet duke përqafuar djalin.

Kujtojmë që Adrola Dushi është njëra prej modeleve më të njohura shqiptare, e cila aktualisht po jeton dhe vepron në SHBA.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on