Fjalë Kyçe

Dedikimi i Xhensilës për fansat e saj

Dedikimi i Xhensilës për fansat e saj

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga një koncert që mbajti së fundi, shkruan lajmi.net.

Përmes këtyre fotografive, ajo falënderoi fansat për përkrahjen e vazhdueshme që i japin.

“Ju me jepni emocion, ju me mbushni me jete, ju me falni dashuri. Perulesisht mirenjohese per cdo duartrokitje, perkrahje dhe cdo varg kenge qe kendoni bashke me mua”, ka shkruar Xhensila.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Xhensila Myrtezaj është “Sekreti im”, në duet me Pirro Çakon.