Fjalë Kyçe

Del kënga e Agon Amigës me K-Albo

Del kënga e Agon Amigës me K-Albo

Agon Amiga dhe K-Albo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

‘Allo ti bruda’ ka titullin kënga e paraljmëruar tash e sa kohë nga reperët Agon Amiga dhe K-Albo.

Kënga është publikuar me videoklip ndërsa për tesktin janë përkujdesur vetë artistët