Fjalë Kyçe

Demi dhe Kinsey së bashku në ‘karantinë’, publikojnë foto komplet të zhveshura

Demi dhe Kinsey së bashku në ‘karantinë’, publikojnë foto komplet të zhveshura

Demi Rose ka zbuluar partneren ideale për të qëndruar e ‘mbyllur’ me të.

Deri më tani nuk është ditur për një miqësi mes Demi Rose dhe modeles tjetër Kinsey Wolanski, por dyshja duket se gëzojnë miqësi të kahershme, shkruan lajmi.net.

Ato kanë zgjedhur njëra-tjetrën për të qëndruar të ‘mbyllura’ deri në kalimin e rrezikut nga koronavirusi.

Britanikja së fundmi ndau një foto me ish të dashurën e Vitalys nga një vend tropikal, ku dy super ‘bombat’ ishin shfaqur komplet të zhveshura.

Më pas këtë foto e publikoi edhe vet Kinesy e cila i bashkëngjiti edhe këtë shkrim “Gra të fuqishme dhe të pavarura, me zemër dhe ëndrra të mëdha”.

https://www.instagram.com/p/B9w0huIp-UE/?utm_source=ig_web_copy_link