Fjalë Kyçe

Demi Rose e gjitha e zhveshur, publikon video bombastike duke i masazhuar të pasmet

Demi Rose e gjitha e zhveshur, publikon video bombastike duke i masazhuar të pasmet

Demi Rose ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj me videon më të fundit që ka publikuar.

Modelja Demi Rose ka ndarë me ndjekësit e saj disa video ku shihet duke marrë tretmane për trupin dhe fytyrën e saj.

Ajo shihet e shtrirë në krevatin e klinikës dhe ka inçizuar veten duke marrë masazhe në këmbët e të pasmet e saj.

Ndërsa trupi i modeles merr gjithë vëmendjen pasi ajo shfaqt në forma të pabesueshme, e madje duke u inçizuar bën edhe disa lëvizje provokuese.