Fjalë Kyçe

Demi Rose shfaqet ‘lakuriq’ në vaskë

Demi Rose shfaqet ‘lakuriq’ në vaskë

Demi Rose ka joshur ndjekësit me fotot e fundit.

Demi Rose ka publikuar një fotografi në Instagram ku imazhi dhe shkrimi që ka lënë modelja në foto nuk përputhen më njëra tjetrën, shkruan lajmi.net.

Në foton e publikuar ku britanikja shihet komplet e zhveshur në vaskën e mbushur me lule ajo kishte lënë shkrimin: “Bukuria nuk është në fytyrë  por tek drita brenda zemrës”.

Demi zotëron linja të përkryera trupore me anë të cilave arriti edhe të marrë famën më të madhe, ajo ka mbi nëntë milion ndjekës në Instagram.