Fjalë Kyçe

Demi Rose zhvishet, shfaqet në vaskë me trëndafila

Demi Rose zhvishet, shfaqet në vaskë me trëndafila

Modelja e njohur i ka “çmendur” ndjekësit e saj.

Modelja e njohur, Demi Rose, ka zgjedhur që ta realizoj një foto artistite, shkruan lajmi.net.

Për t’ia dalë ajo ka ‘sakrifikuar’ t’i heq të gjitha rrobat nga trupi dhe të futet në vaskë me trëndafila komplet e zhveshur.

Demi është një prej emrave të njohur që komentohet lidhur me linjat perfekte trupore të cilat nuk e ka ndërmend që t’i mbulojë.