Fjalë Kyçe

Derisa po punonte, personi bie nga kulmi i shtëpisë

Derisa po punonte, personi bie nga kulmi i shtëpisë

Një person në qytetin e Prizrenit është lënduar pasi që kishte rënë nga kulmi i një shtëpie, shkruan GazetaAlo.

Policia njofton se incidenti ndodhi gjersa ishte duke punuar.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe inspektorët e punës, rasti është duke u hetuar./GazetaAlo/