Fjalë Kyçe

Dhurata Dora merr vëmendjen me videon e fundit ku thekson linjat trupore

Dhurata Dora merr vëmendjen me videon e fundit ku thekson linjat trupore

Dhurata Dora ka publikuar videot ku duket mjaft bukur.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë video joshëse për ndjekësit.

Në videon e fundit të publikuar në Instagram, Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi linjat trupore.