Fjalë Kyçe

Dhurata Dora nesër lanson këngën e re Zemër

Dhurata Dora nesër lanson këngën e re Zemër

“Zemër”, titullohet kënga e re e Dhurata Dorës.
Ky projekt do të publikohet nesër ku Dhurata vjen në bashkëpunim me reperin francez Soolking, shkruan lajmi.net
Reperi në llogarinë e tij personale, Instagram ka publikuar një fotografi pranë këngëtares Dora dhe tregon se kënga lansohet nesër.
“ZEMER, E disponueshme të enjten ”, ka shkruar ai.
Kjo është hera e parë që Dhurata po sjell duet me artist të huaj, e mbase po synon edhe tregun ndërkombëtar.