Fjalë Kyçe

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

Dhurata vjen e ‘rrezikshme’. 

Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri.

Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës ‘Jake Jake’, Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re, shkruan Gazeta Express.

Në një fotografi të publikuar, këngëtarjashihet të ketë mbledhur një grup vajzash dhe shihen si gangstere, të veshura memaska e të rrethuara me vetura.

https://www.instagram.com/p/BrFUNs0nBtg/?utm_source=ig_embed