Fjalë Kyçe

Dhurata poston foton ku tregon bukurin përfekte

Dhurata poston foton ku tregon bukurin përfekte

Ndonëse jo aq aktive me projekte e koncerte muzikore, Dhurata Ahmetaj nuk harron adhuruesit e saj.

Ajo herë pas here poston fotografi, teksa shfaq elegancën dhe bukurinë e saj.

Këngëtarja që shpesh është krahasuar me Jennifer Lopez, së fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon fytyrën e saj thuajse perfekte dhe pa asnjë ndërhyrje të vetme, shkruan io.

Gjithsesi Dhuratën e presim këtë verë me ndonjë videoklip.