Fjalë Kyçe

Dhurata shfaqet joshëse në imazhin e fundit

Dhurata shfaqet joshëse në imazhin e fundit

Dhurata duket e mrekullueshme me këtë veshje.

Dhurata Ahmetaj, shkëlqen gjithherë me dukjen e saj, mirëpo kësaj radhe ajo të lë pa frymë me dukje e saj, shkruan Gazeta Alo.

Pavarësisht motit të ftohtë, Dhuarat publikon imazhe që duket e veshur mjaft shkurt, dhe duket shumë elegante me këtë stil që i ka hije shumë këngëtares.

Dhuarat ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt mirëpo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon veshje të ndryshme duke i bërë reklama edhe një dyqani në Prishtinë./Gazeta Alo/