Fjalë Kyçe

Diçka e re po vjen nga Motrat Mustafa

Diçka e re po vjen nga Motrat Mustafa

Motrat Mustafa kanë paralajmëruar diçka të re.

Sahide dhe Safete Mustafa kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor, por nuk kanë preferuar të japin detaje, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e tyre në Instagram, ato postuan një foto, në të cilën Safetja shfaqet bashkë me burrin si dhe Gili me Ilirin.

Ato nuk preferuan ta bëjnë të ditur nëse bëhet fjalë për një duet mes tyre, por mbetet të shihet ditëve në vijim se çfarë kënge po sjellin.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga motrat Mustafa është kënga dedikuar nënës, që është pritur shumë mirë në publik.