Fjalë Kyçe

Dielli djeg Rita Orën, nëna e saj shqetësohet: Lyju pak me kos

Dielli djeg Rita Orën, nëna e saj shqetësohet: Lyju pak me kos

Një detaj në fotografitë e fundit të këngëtares e ka dalluar vetëm Vera Ora.

Rita ka postuar imazhe nga Austrialia në profilin e saj zyrtar në Instagram, teksa shihet e rregulluar dhe e veçantë si gjithmonë, shkruan lajmi.net.

Ajo mori komente të shumta nga fansat e saj ku nuk mungoi edhe ai nga nëna Vera ku i ka shkruar një koment në gjuhën shqipe.

“Lyje pak me kos se koke djeg”, ka shkruar Vera.

Theksojmë se kosi është një produkt nga bylmeti i cili përveç që përdoret si ushqim në traditën shqiptare përdoret edhe në raste kur lëkura digjet nga dielli.