Fjalë Kyçe

Diellza Kolgeci është shtatzënë, babai i fëmijës është sportisti i njohur?

Diellza Kolgeci është shtatzënë, babai i fëmijës është sportisti i njohur?

Ka kohë që nuk ka qenë prezente në mediat rozë.

Ikona e bukurisë, Diellza Kolgeci, ka nisur një romancë me basketbollistin Fisnik Rugova, 11 vite më i ri.

Por, kjo s’mbetet lajmi më i madh.

Nga zëra pranë Diellzës, ne kemi arritur të zbulojmë që bukuroshja është në pritjen e ëmbël.

Diellza është katër muajshe shtatzënë dhe po ndihet shumë mirë’ – ka deklaruar burimi për Prive.al.

S’na mbetet gjë tjetër pos të urojmë çiftin për zhvillimin.