Fjalë Kyçe

Digje një shtëpi në Gjakovë

Digje një shtëpi në Gjakovë

Një shtëpi në rrethana të pa njohura është përfshirë nga zjarri mbrëmë në Gjakovë.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale të lënduar nuk ka pasur. Rasti është duke u hetuar.