Fjalë Kyçe

Digjet kafiteria “Che Bar”

Digjet kafiteria “Che Bar”

Kafiteria e njohur “Che Bar” që gjendet në Lagjen “Marigona” të Prishtinës është djegur pak minuta më parë.

Gazeta Express ka siguruar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme/digjet-kafiteria-che-bar-ne-marigona-606915/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright