Fjalë Kyçe

Digjet një shtyllë elektrike në Tavnik të Mitrovicës

Digjet një shtyllë elektrike në Tavnik të Mitrovicës

Një shtyllë elektrikë në Tavnik të Mitrovicës, ka marrë flakë, njofton Klan Kosova.

Sipas faqes “Jepi Zë” në Facebook, ku u publikuar edhe një video, policia dhe zjarrfikësit janë vonuar një orë derisa kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Deri  tani nuk ka ndonjë njoftim zyrtar për shkaqet e djegies.

https://www.facebook.com/watch/?v=420031295224115