Fjalë Kyçe

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

Një veturë është përfshirë nga zjarri në Fushë Kosovë.

Një veturë është përfshirë nga zjarri rreth orës 18:00 në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Ende nuk dihen arsyet se si është djegur kjo veturë,  ndërsa policia dhe zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes, dhe me rastin po merren njesitë përkatëse./Gazeta Alo/