Fjalë Kyçe

Digjet tërësisht shtëpia dykatëshe në Gjirokastër, humb jetën 12-vjeçarja

Digjet tërësisht shtëpia dykatëshe në Gjirokastër, humb jetën 12-vjeçarja

Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Derviçan të Dropullit.

Në momentin kur banesa është përfshirë nga flakët, brenda saj kanë qenë shtetasi  49-vjeçari dhe vajza e tij 12 vjeçare, njofton policia.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë, grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tch