Fjalë Kyçe

Diona Fona sfidon temperaturat e ulta, relaksohet në pishinë

Diona Fona sfidon temperaturat e ulta, relaksohet në pishinë

Diona Fona është goxha aktive në rrjete sociale.

Diona Fona ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa imazhe ku shfaqet tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Për dallim prej herave të tjera, kësaj radhe këngëtarja u shfaq në bikini, teksa po relaksohej në bikini në një pishinë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Diona Fona është “Feeling”, e publikuar gjatë muajit nëntor dhe u prit mirë nga fansat e saj.

https://www.instagram.com/p/BrX0yKFFAwo/?utm_source=ig_embed