Fjalë Kyçe

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner feston me shoqërinë dhe familjen e saj në Malibu

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner feston me shoqërinë dhe familjen e saj në Malibu

Kylie Jenner vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuara anembanë botës.

Bukuroshja brune pas tre ditësh (10 gusht), feston ditëlindjen e saj të 23-të, por para kësaj ajo ka vendosur që të festoj me shoqërinë, shkruan Daily Mail.

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, ndërsa ka mahnitur me paraqitjen.

22-vjeçarja mbante të veshur reçipeta të bardha, çka i theksonin gjoksin e formësuar, kurse mbi mbante të veshur një xhaketë të zezë.

Derisa po drekonin, Kylie u surprizua edh me një torte me lule, teksa mbi to qëndronin dy qirinj të vegjël.