Fjalë Kyçe

Getinjo dhe Mozzik publikojnë fotografi nga fëmijëria e tyre

Getinjo dhe Mozzik publikojnë fotografi nga fëmijëria e tyre

Janë publikuar fotot e reperëve ferizajas para se të bëheshin të famshëm.

Reperin Mozzik duket se e ka kapluar nostalgjia e fëmijërisë, si rrallë herë më parë tash kur është bërë prind, shkruan lajmi.net.

Ai me ndjekësit në Instagram i ka ndarë disa foto nga e kaluara, në të cilat shihet me vëllain e tij Getinjon.

Dyshja gjithmonë kanë qenë pranë njëri-tjetrit, njësoj edhe kur janë rritur dhe karrierën muzikore e kanë nisur së bashku.