Fjalë Kyçe

Disa sekuenca nga dueti mes Morena Tarakut dhe Sabri Fejzullahut

Disa sekuenca nga dueti mes Morena Tarakut dhe Sabri Fejzullahut

Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu kanë paralajmëruar një këngë të re.

Morena Taraku përmes rrjeteve sociale ka zbuluar detaje të këngës së re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti, shkruan lajmi.net.

Projekti mban titullin “Dashni”, ndërsa Morena dhe Sabriu do e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip.

Në një video që ka publikuar në Instagram, Morena ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re.

Për ndryshe, këngëtarja po ndan jetë mes Kosovës dhe Turqisë, ku po punon rreth projekteve të reja.

https://www.instagram.com/p/BrgDh-_F3f0/?utm_source=ig_embed