Fjalë Kyçe

Ditëlindjen e kujt po e feston Edona Llalloshi?

Ditëlindjen e kujt po e feston Edona Llalloshi?

Sot ka festë në ditëlindjen e këngëtares, Edona Llalloshi.

Kjo ngase, djali i saj i vetëm feston ditëlindjen dhe nuk mungoi urimi i ngrohtë i së ëmës në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

“NUR-i im sot 3 vjeç💙 Ç’ka duhet dhe mundet një Nënë me i dhën dritës së vet,veq se shpirtin dhe dashurin pafund për një jet te gjat e të lumtur🎉🎂”, janë fjalët e Llalloshit.

Edona prej vitesh është e martuar dhe gëzon një jetë të lumtur me familjen e cila ka edhe dy fëmijë (Dua, Nur).