Fjalë Kyçe

Ditët e ftohta, këngëtarja e njohur ‘arratiset’ në Barbados

Ditët e ftohta, këngëtarja e njohur ‘arratiset’ në Barbados

Ditët e fundit temperaturat në vend janë ulur duke sjellë ditët e ftohta të dimrit.

Por duket se këngëtarja Mariza Ikonomi ka zgjedhur ishujt Barbados për të kaluar këto kohë të ftohta.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet me bikini më në formë se kurrë. Krahas tyre ajo ka shkruar: “Kur do me bo si sexy por era trazavaçe vdes te luaj me floket e mia dhe s’me le qe s’me le,”-shkruan këngëtarja. Shumë pernanazhe të njohur ditët e ftohta të vitit zgjedhin t’i kalojnë në vende ekzotike me diell ku shijojnë plazhet.