Fjalë Kyçe

Ditët e fundit, Elhaida Dani mezi pret vitin 2019

Ditët e fundit, Elhaida Dani mezi pret vitin 2019

Është njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Këngëtarja nga Shkodra, Elhaida Dani edhe këtë vit solli projekte të suksesshme dhe mjaft të pëlqyera nga publiku, shkruan lajmi.net.

Ajo është tejet e ndjekur edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës marrin pëlqime dhe komente të ndryshme.

E në imazhin e fundit Elhaida shfaqet nga palestra teksa tregon se mezi pret vitin 2019. “Ditet e fundit te ketij viti dhe me zi po pres 2019”, janë fjalët e saj.

Ndryshe, Elhaida solli cover këngën e Florit “Plas”, ku u mirëprit nga publiku.

https://www.instagram.com/p/Br7b6Z-h_RJ/?utm_source=ig_embed