Fjalë Kyçe

Djali i Majlindës i mbushur me ari

Djali i Majlindës i mbushur me ari

Edhe pse i vogël, Roani ka marrë menjëherë famë nga ish lidhja e nënës së tij Majlindës me reperin e njohur Majk.

Madje, ai posedon edhe një faqe të tij personale në Instagram dhe mund të themi lirshëm se është fëmija më i dashur për publikun.

Është nëna e tij Majlinda, e cila kujdeset çdo herë për veshjen e tij duke i dhënë kujdesin e saj deri në detajin më të vogël, shkruan Kosovarja.

Kjo vërehet dukshëm në foton e tij të fundit, ku Roani shihet se ka një qafore dhe një byzylyk dore të arit.

Që të dyja shihen se janë të zgjedhura mjaft me shije.