Fjalë Kyçe

“Djali po më kanos vazhdimisht”, denoncimi i nënës nga Prizreni

“Djali po më kanos vazhdimisht”, denoncimi i nënës nga Prizreni

Një grua ka njoftuar në Polici se djali i saj është duke e kanosur vazhdimisht.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prizren. 02.10.2023 – 11:45. Viktima femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi është duke u kanosur nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.