Fjalë Kyçe

Dje lansoi këngën e re, sot ajo ka këto fjalë

Dje lansoi këngën e re, sot ajo ka këto fjalë

Elvana Gjata mbrëmë u rikthye me projekt të ri muzikor dhe kënga “Tavolina e mërzisë” për një ditë arriti të marrë shumë klikime në Youtube, shkruan lajmi.net.

Sot kur suksesi i saj tashmë është i garantuar Elvana i ka thënë disa fjalë në Instagram, kështu duke i falënderuar bashkëpunëtorët, veçanërisht Aida Barakun e Armend Rexhepagiqin.

“Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku jane 2 legjenda te Kosoves dhe jam krenare qe punuam bashke!

Faleminderit qe hyte ne shpirtin tim dhe e thuret kete muzike dhe keto vargje..Faleminderit Darko Dimitrov, më i miri ! Te jem e sinqerte ndjesia eshte gjithmone si heren e pare… dhe smund te rri pa thene qe me ben pafund te lumtur qe ju prek zemren kjo kenge njesoj si mua.. Shijojeni”, ka shkruar ajo.