Fjalë Kyçe

“Do ta humbisni mendjen duke u përpjekur të kuptoni timen”, Rina shfaqet unike në imazhet e reja

“Do ta humbisni mendjen duke u përpjekur të kuptoni timen”, Rina shfaqet unike në imazhet e reja

Rina Balaj ka postuar përsëri.

Rep artistja kosovare është shumë aktive në instagram nuk kalon një ditë që ajo nuk poston imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi përveç me imazhe po merr vëmendje edhe me përshkrimet që po i vë sipër tyre.

“Do ta humbisni mendjen duke u përpjekur ta kuptoni timen”, ka shkruar Rina sipër imazheve të reja që ka postuar.

Ajo u shfaq veshur në të zeza dhe me një shami në kokë duke mbuluar flokët e saj ngjyrë të kuqe.

Përndryshe, “Cali” është kënga e saj më e re e shoqëruar edhe me videoklip.