Fjalë Kyçe

Do të befasoheni nga ndryshimi që ka pësuar Engjëllushe Salihu pas ndërhyrjeve kirurgjike (FOTO)

Do të befasoheni nga ndryshimi që ka pësuar Engjëllushe Salihu pas ndërhyrjeve kirurgjike (FOTO)

Një fotografi tjetër e këngëtares Engjëllushe Salihut para dhe pas opracioneve plastike tregon ndryshimin e madh që ka pësuar ajo në fytyrë.

Engjëllusha, vajza e këngëtares Shyhrete Behluli po pëlqehet shumë për këngët që po publikon së fundi, këngë këto të zhanrit të muizkës popullore.

Ajo njihet edhe për stilin e saj shumë elegant dhe për dukjen gjithmonë shumë të kuruar, shkruan Gazeta Express.

Por, para se Engjëllusha të fillonte karrierën si këgnëtare, ajo është përkujdesur që të ndryshojë pak fytyrën e saj, me disa ndërhyrje.

Në foton më poshtë vërehen qartë pjesët ku ajo ka intervenuar për t’i bërë sa më perfekte të mundshme.

Me këto vija që këngëtarja ka ‘rregulluar’ fytyrën, s’ka si të mos shkëlqejë në secilën foto e paraqitje që bën./Gazeta Express