Fjalë Kyçe

Drita mëson kundërshtarët e mundshëm për “Conference League”

Drita mëson kundërshtarët e mundshëm për “Conference League”

Nënkampioni i Kosovës, Drita ka mësuar kundërshtarët e mundshëm për Conference League.

Nesër në Zvicër do hedhet shorti për raundin e parë të kompeticionit të ri, Conference League, shkruan lajmi.net.

Drita do mësojë kundërshtarin, derisa janë katër opsione, bëhet fjalë për klubet si: Decic, Inter Turku, St Joseph dhe Valmiera.

Shkaku i koeficientit më të lartë, Drita renditët në grupin e parë.