Fjalë Kyçe

Dua asesi ta harrojë çmimin në “Brit Awards”

Dua asesi ta harrojë çmimin në “Brit Awards”

Dua Lipa është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një prej momenteve që e ka bërë të ndihet shumë e emocionuar.

Javën e kaluar Dua u bë shqiptarja e parë që fitoi çmim në “Brit Awards”, dhe kjo jo që e ka gëzuar atë por edhe të gjtihë shqiptarët, shkruan lajmi.net.

Kënga “One Kiss”, e Dua Lipës në duet me Calvin Harris u zgjodh “Kënga më e mirë e vitit”.

Ndërsa kjo ngjarje do të ngelet gjatë në kujtesën e saj dhe këtë e bëri të ditur pasi menjëherë pasi kaloi një javë Dua u kthye në kohë për ta publikuar një foto nga “Brit” pranë Calvin Harris.

 

 

View this post on Instagram

 

1 week agoooo @calvinharris @brits // 📸 @pixielevinson

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on