Fjalë Kyçe

Dua Lipa bën këtë veprim, reagon i dashuri i saj

Dua Lipa bën këtë veprim, reagon i dashuri i saj

Dua Lipa dhe i dashuri i saj duket se po kalojnë çaste të vështira, shkruan GazetaAlo.

Distanca duket se po e mërzit pak Isaac Carew.

Deri sa Dua Lipa gjendet në Los Angjelos, dhe Isaac në Londër, këta të dy po i mungojnë njëri-tjetrit.

Së fundmi Dua Lipa ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet shumë simpatike.

Me këtë rast ka reaguar i dashuri i saj, duke i thënë se “Përse më bënë të më mungosh kaq shumë” /GazetaAlo/